Żołnierska 19 A – rusza sprzedaż i wynajem

28 lipca 2021 r.

 

Żołnierska 19 A – rusza sprzedaż i wynajem

 

  Właśnie uzyskaliśmy informacje, że Barański ogłosił nabór najemców na przywłaszczony przez siebie parter w nowym bloku przy Żołnierskiej 19A. Interesantów przyjmuje w swoim gabinecie w siedzibie SM przy ul. Kołobrzeskiej. Nie występuje tam jako prezes spółdzielni, tylko jako przedsiębiorca zajmujący się „wynajmem i zarządzaniem nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi”. Jego wpis w CEIDG poniżej. Do powyższych, własnych lub dzierżawionych, powinien sobie jeszcze dopisać „lub kradzionymi”.

  Rusza też sprzedaż lokali z nowego bloku. Wszak nikt z kupujących nie miał żadnych potrzeb mieszkaniowych, a jak się kupiło na handelek, to czas zacząć sprzedawać …  Poniżej link do oferty z olx. Czytamy w niej m.in.: „Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 97,20 mkw. w idealnej lokalizacji (…) Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej lokalizacja mieszkanie znajduję się na ulicy Żołnierskiej w doskonale skomunikowanej część Olsztyna (…) Miejsce bardzo przyjemne do życia oraz zapewniające właściwą lokatę kapitału na przyszłość - mieszkania w tej części miasta od kilkunastu lat i bez względu na sytuację stale zyskują na wartości. (…) Mieszkanie jest idealne dla pary, dla rodziców z dziećmi oraz jako inwestycja pod wynajem ze względu na atrakcyjną lokalizacje, dostęp do komunikacji miejskiej, okoliczne punkty handlowo-usługowych oraz szpital wojewódzki. Mieszkanie jest do oddania na koniec września 2021 r.”

https://www.olx.pl/d/oferta/mieszkanie-deweloperskie-4-pokoje-97-m2-centrum-CID3-IDKzhLp.html#487b211209;promoted

   Szkoda, że Pani sprzedająca nie przybliża czytelnikowi szczegółów swojej inwestycji. Kupiła za ok. 4.900 zł/m2. Sprzedaje za 7.010 zł/m2. Przy 97 m2 zarobek Pani to ponad 200.000 zł Zyski Wiesia Barańskiego i jego żony Marysi oraz pań i panów namaszczonych do kupna lokali – imponujące. Straty spółdzielni i spółdzielców – druzgocące. Ponadto dobijająca świadomość życia w państwie takich czy innych prezesów, czyli w państwie bezprawia.

 

Maciej Janowski

 

 

 

Gościmy

Odwiedza nas 122 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziny

Odwiedziło Nas 1129566

Kubik-Rubik Joomla! Extensions