Spółdzielcze Toyoty

Szanowni Państwo

   Pamiętacie zeszłoroczny zakup 3 Toyot dla wiceprezesów Mroza i Chodora oraz przewodniczącej Mokrej oraz wywody prezesa Barańskiego jaka to fantastyczna ekonomicznie decyzja ? Pamiętacie Państwo Echo Pojezierza Nr 2 z maja 2008 r., z gorącym apelem władz SM Pojezierze: „ Wspólnie postarajmy się obronić ideę spółdzielczości i solidaryzmu społecznego” ? Jeżeli nie, to przypominamy poniżej.

     Wszystkim, którzy nie zrozumieli jak Barański i spółka rozumieją ideę spółdzielczości i solidaryzm społeczny, wyjaśniamy:

1. najpierw musicie kupić prezesom i przewodniczącej samochody,

2. potem musicie okazać zachwyt nad przedsiębiorczością prezesów,

3. następnie robicie zrzutkę na oc i ac,

4. no ale samochody same nie pojadą; robicie zrzutę na benzynę i inne płyny,

5. to nie wszystko; samochody są fajne i wymagają fajnego serwisowania; musicie płacić,

6. samochody też się czasami psują; drogi kiepskie (szczególnie w Kieźlinach) - płacicie za naprawy,

7. samochód może się też zarysować, szczególnie często pod supermarketem - płacicie.

     Pytacie dlaczego macie płacić? Musicie płacić, bo przecież prezesi nie będą płacić za dojazdy do pracy. Poza tym, prezes też musi robić zakupy i do tego należy mu się obowiązkowo fajna Toyota. To jest spółdzielczość i solidaryzm społeczny.

     Poniżej prezentujemy fragment Echa Pojezierza, fotografie oraz video niby spółdzielczej Toyoty NO 93283, użytkowanej przez wiceprezesa Mroza. Gdzie jeździ prezes Mróz? Załatwia z wielkim poświęceniem, w godzinach wieczornych, bardzo ważne sprawy spółdzielcze w OBI i w RASTcie. Ponadto jeździ do domu i z domu, i tam parkuje. Toyota wiceprezesa Chodora jest z kolei często widziana na Podgrodziu i pod Real’em.

Maciej Janowski

Toyoty

 

Toyota

 

Toyota

 

 

Gościmy

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziny

Odwiedziło Nas 1129566

Kubik-Rubik Joomla! Extensions