Akcja „naklejka"

W dniu 30 kwietnia 2009 r. wolontariusze naszegopojezierza przeprowadzili akcję „naklejka”. W ciągu jednego wieczoru nakleiliśmy na drzwi naszych budynków 600 ulotek informujących o stronie naszepojezierze.pl . Akcja okazała się udana. Bardzo dużo mieszkańców SM Pojezierze uzyskało informację o istnieniu strony i miało szansę zapoznać się treściami istotnymi dla każdego członka spółdzielni. Powyższe znalazło wyraz w ilości wejść na naszą stronę oraz kontakty mailowe.

Niestety nasza akcja spotkała się z brutalnym odporem prezesa Barańskiego, który już dnia następnego tj. 1 maja (pomimo święta) wydał polecenie pracownikom spółdzielni zrywać te ulotki, co też zostało skrupulatnie wykonane.

Panie Barański, ulotki nie były pana własnością i nie miał pan prawa nimi dysponować. Gdyby pan zapomniał, to przypominamy także, że spółdzielnia nie jest pana prywatnym folwarkiem, oraz że w Polsce obowiązują standardy demokratyczne, a nie białoruskie. W drukowane i kolportowane przez pana - za pieniądze spółdzielców - Echo Pojezierza, nie możemy ingerować i nie ingerujemy, chociaż przez wielu jest ono nazywane gadzinówką, która służy do indoktrynacji, przedstawiania rzekomych sukcesów oraz perfidnej reklamy wizerunkowej, w której ciągle musimy oglądać fizjonomię prezesa. No cóż, prezes po raz kolejny pokazał swoje oblicze - drodzy mieszkańcy macie czytać Echo Pojezierza i siedzieć cicho. Z drugiej strony podjęcie przez prezesa tak radykalnej decyzji o zdejmowaniu ulotek świadczy jednak o „traumie” prezesa, związanej z istnieniem naszej strony. Prawdziwa cnota krytyk się nie boi. Czego boi się Barański?

Naklejka

 

Gościmy

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziny

Odwiedziło Nas 1129566

Kubik-Rubik Joomla! Extensions