Pytania do członków rady

Dotychczasowi wieloletni członkowie rady nadzorczej, którzy także w aktualnych wyborach wystawili swoje kandydatury:

 

1.       Adamowicz-Lepko Krystyna,

2.       Arentewicz Róża,

3.       Gosztoftt Janusz ,

4.       Gulmontowicz Józef,

5.       Hałuszko Maria,

6.       Milkiewicz Andrzej,

7.       Mokra Olga,

8.       Nakonieczny Józef,

9.       Przeborowska Jolanta,

10.     Rudzis Barbara,

11.     Sekściński Krzysztof,

12.     Wróblewska Agnieszka,

13.     Złakowski Zenon,

14.     Żywicka Maria.

 

Zadajmy pytania wieloletnim członkom rady nadzorczej:

 

 

  1. Adamowicz-Lepko Krystyna – czy będąc w radzie przydzieliła mieszkanie swojemu bratu? Czy nadal Pani Adamowicz-Lepko uważa spółdzielców za ciemnotę, jak nazwała ich na jednym z Zebrań Grup Członków Spóldzielni w 2009 r. ?
  2. Gosztoftt Janusz – jak wyglądała SM Pojezierze i jej rada nadzorcza w 1972 r., ponieważ od tego roku Pan Janusz jest w radzie ?
  3. Gulmontowicz Józef – jak dużo sprzętu ogrodniczego sprzedał SM Pojezierze i czy intratne jest jego serwisowanie? Czy bycie w radzie ułatwia mu prowadzenie firmy Ogród-Service. Czy dobrze układa się współpraca z synem Łukaszem Gulmontowiczem zatrudnionym w SM w dziale technicznym - odpowiedzialnym za zakupy sprzętu ogrodniczego ? 
  4. Mokra Olga – jak się jeździ Toyotą kupioną za spółdzielcze pieniądze? Czy zapłaciła już wszystkie raty z ceny jaką miała uiścić spółdzielni za ten samochód? Za czyje pieniądze wybudowano pod jej blokiem ogrodzony parking otwierany pilotem, na którym powyższy samochód wygodnie parkuje? Czy jej siostra Alicja Bochniak jest zadowolona z pracy załatwionej przez O.Mokrą w SM Pojezierze przy obsłudze rady nadzorczej?
  5. Nakonieczny Józef – czy będąc w radzie przydzielił 2 mieszkania swoim dwóm synom?
  6. Przeborowska Jolanta – czy będąc w radzie przydzieliła mieszkanie sobie, dokonała korzystnej zamiany mieszkań oraz przyznała mieszkanie swojemu kuzynowi?
  7. Sekściński Krzysztof – jaki wpływ na jego wybór do rady w 2006 r. miała osoba znanego wujka o tym samym nazwisku, współpracownika z branży rolnej i przyjaciela prezesa Barańskiego?
  8. Wróblewska Agnieszka – czy prowadząc zakład fotograficzny i robiąc zdjęcia do Echa Pojezierza otrzymywała z tego tytułu wynagrodzenie?
  9. Złakowski Zenon – czy po prezesie Barańskim prezesem Olsztyńskiej Giełdy Zbożowej był jego syn ?

Ponadto wszystkich dotychczasowych członków rady należy zapytać jak za spółdzielcze pieniądze bawili się między innymi w Druskiennikach na Litwie ?

Gościmy

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziny

Odwiedziło Nas 1129566

Kubik-Rubik Joomla! Extensions