PARKINGI – ROZPRAWA APELACYJNA

24 września 2015 r.

 

Parkingi – rozprawa apelacyjna

 

            Sąd Apelacyjny w Białymstoku wyznaczył termin rozprawy apelacyjnej w naszej sprawie parkingowej – o ustalenie nieważności uchwały „parkingowej” rady nadzorczej. Rozprawa apelacyjna odbędzie się w Sądzie Apelacyjnym w Białymstoku 23 października 2015 r. o godz. 12.00 .

 

            Przy okazji gratulujemy wszystkim uczestnikom parkingów, którzy do tej pory nie dali się złamać i nie podpisali z mafią spółdzielczą jakichkolwiek „umów parkingowych”. Prosimy o nadal niezłomną postawę i nieuleganie kolejnym naciskom. Ich straszenie sprawami eksmisyjnymi z parkingów jest zwykłym ściemnianiem. Te parę spraw eksmisyjnych, które skierowali do sądu, zostało zawieszone. Nie zapadnie żaden wyrok eksmisyjny do czasu rozstrzygnięcia w temacie w/w uchwały „parkingowej”.

            Jeszcze raz należy podkreślić, że pobieranie opłat za parkingi jest zwykłym haraczem. Podatek od nieruchomości i opłata za użytkowanie wieczyste gruntów wspólnych, od zawsze są pobierane w opłacie eksploatacyjnej i wynoszą razem 2 grosze od m2. Czy, odkąd Barański zaczął doić parkingi, zmniejszono komukolwiek opłatę eksploatacyjną ? Nie ! Wszyscy, którzy ulegli,  podpisali umowy i zaczęli płacić muszą mieć świadomość, że robią zrzutę na solidną premię dla prezesa za jego „przedsiębiorczość”. Haracz parkingowy przyniesie mu dodatkowe pieniądze w przedziale 100.000 – 200.000 zł rocznie. A potrzeby są. Leksus pana prezesa już się zestarzał i czas kupić nowy. Podobnie Toyota wiceprezesa Chodora ma już 7 lat !

            Drodzy parkingowcy, nie poszliście na zebrania walnego zgromadzenia 2015’. Nie wyraziliście swojego gniewu. Uległość i brak odpowiedniej reakcji to przyzwolenie na patologię. Barański od lat testuje jak daleko może zajść. Zaczął od Toyot za Wasze pieniądze, skończył na wyprowadzaniu nieruchomości. Teraz uderzył w najsilniejszą i najbardziej zintegrowaną grupę społeczną w spółdzielni – uczestników parkingów społecznie strzeżonych. I co ?          W sumie nic. Rozpracował Was i kazał płacić sobie daninę. Ci płacący nie kupują sobie jednak spokoju. Barański na zebraniach WZ chwalił się, że będzie budował kolejne kamienice i nikt mu w tym nie przeszkodzi. Dla kogo te kamienice i na jakich gruntach ? Na to pytanie, drogi parkingowcu, odpowiedz sobie sam.           

Gościmy

Odwiedza nas 324 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziny

Odwiedziło Nas 1127236

Kubik-Rubik Joomla! Extensions