KLEJĄCY SIĘ BARAŃSKI

30 października 2015 r.

 

 

Klejący się Barański

 

  Klejący się do nowej władzy, czyli Prawa i Sprawiedliwości.

  Znamy z mediów wypowiedzi Barańskiego o jego uwielbieniu dla Platformy Obywatelskiej – z czasów gdy PO była u pełni władzy. Wielbiciel nagle zmienił swoje upodobania po wyborze na prezydenta A. Dudy i po korzystnych sondażach w czerwcu 2015 r. zaczął się kleić. W swoich planach miał też startowanie na senatora z PIS, ale się nie udało  – co opisywaliśmy na naszej stronie. Ze zdumieniem spostrzegliśmy obecność Barańskiego na olsztyńskim wieczorze wyborczym PIS. Zdjęcia, które poniżej prezentujemy, w sposób sugestywny przedstawiają proces klejenia. Co prawda trudno się przykleić do liderek Iwony Arent, czy Bożenny Ulewicz, ale zawsze pozostanie agent Tomek, który Barańskiego znać nie musi. No i ta wyrywność Barańskiego do pierwszego rzędu, i te emocje, i te wypieki na twarzy, i ten entuzjazm radości po ogłoszeniu wyników … Niech cały Olsztyn zobaczy, że prezes przekręciaż uśmiechnięty na salonach władzy !

  Obecność Barańskiego na wieczorze PIS przypomina nam scenę z komedii „Europejskie wakacje” z 1985 r. z Chevy Chase’m. Dla przypomnienia - rodzina Griswoldów bierze udział w teleturnieju "Świnka w chlewiku", który wygrywają. Zdobyte pieniądze postanawiają przeznaczyć na podróż po Europie. Zwiedzają: Londyn, Paryż, Niemcy i Rzym. Trafiają też do niemieckiego miasteczka, w którym zamierzają odwiedzić swoją daleką rodzinę mieszkającą w domu o nr 6. Pomyłkowo wchodzą jednak do domu o nr 16, w którym spędzają wieczór, kolację i noc. Nazajutrz po pożegnaniu i wyściskaniu gospodarzy, pan gospodarz pyta żonę: „kto to u diabła był ?” … Reakcja działaczy PIS w dniu 25.10.2015 r. mogła być podobna. Wykluczamy jednak, że Barańskiego przy wchodzeniu spotkała pomyłka, taka jak Griswoldów.

  Należy jeszcze wspomnieć, że zaskakująca wizyta Barańskiego musiała być wyjątkowo dyskomfortowa dla Pani Bożenny Ulewicz, niedoszłej Pani Senator, jednocześnie byłej pracownicy i pełnomocnika zarządu SM Pojezierze. Rok temu, na rozprawie w dniu 1.09.2014 r., obserwowaliśmy jak pan prezes Barański w sposób wyjątkowo buraczany traktował Panią Ulewicz, o czym pisaliśmy w poniższym artykule.

http://pojezierze.vot.pl/index.php/archiwum/2014/8-przychodzi-baranski-do-sadu-i-mowi-ze-jest-czysty-jak-lza

 

Gościmy

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziny

Odwiedziło Nas 1129566

Kubik-Rubik Joomla! Extensions