Śledztwo ws. mieszkanek dla swojaków podjęte na nowo !

30 maja 2017 r.

 

Śledztwo ws. mieszkanek dla swojaków podjęte na nowo !

 

 

     Prokuratura Okręgowa w Słupsku w dniu 24 maja 2017 r. podjęła na nowo śledztwo dotyczące wyrządzenia przez władze SM Pojezierze znacznej szkody majątkowej na szkodę naszej spółdzielni przy sprzedaży lokali w nowych budynkach przy ul. Kołobrzeskiej i Piłsudskiego.  

     Kto jest w kręgu podejrzanych? Oczywiście szef tej zorganizowanej grupy przestępczej prezes Wiesław Barański oraz jego pomocnicy z zarządu i rady nadzorczej.

     Prezes Barański próbując przytulić się do obecnej partii władzy w 2015 r. nie tylko liczył na jeszcze lepsze synekury. Musiał też brać pod uwagę, że jego proceder wyprowadzania nieruchomości ze spółdzielni może mieć dalszy ciąg po zmianie nastawienia w organach ścigania do przestępców w białych kołnierzykach. Starając się o fotel senatora partii rządzącej, cwaniak Barański przeoczył, że już dawnym - ale cały czas aktualnym - hasłem tej partii było: „dość złodziejstwa w spółdzielniach mieszkaniowych”. Dlatego odmówiono mu startowania w wyborach. Nie ma możliwości wpływania na losy śledztwa i się chronienia. W Senacie nie zasiada. Czekamy aż zasiądzie w odpowiednim miejscu przeznaczenia i odda majątek wyprowadzony ze spółdzielni. Jest obecnie determinacja do ścigania takich ambergoldowców jak on.

                Będziemy systematycznie informować o dalszych losach sprawy.

 

Gościmy

Odwiedza nas 103 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziny

Odwiedziło Nas 1129566

Kubik-Rubik Joomla! Extensions