Koniec złodziejstwa w SM Pojezierze ?

5 listopada 2021 r.

 

Koniec złodziejstwa w SM Pojezierze ?

    

    Nasz ostatni artykuł z września należał do smutnych. Opisaliśmy w nim bezmiar bezczynności organów ścigania. Zdarzył się cud … W tym tygodniu spotkały nas dwie niespodzianki. Prokuratura Rejonowa Olsztyn Południe wydała postanowienie o podjęciu na nowo postępowania dot. złodziejstwa lokali przy ul. Żołnierskiej 19A. Druga niespodzianka to podjęcie przez Prokuraturę Okręgową w Słupsku (po 4 latach od podtrzymania umorzenia przez SĄD Okręgowy w Olsztynie) postępowania dot. złodziejstwa lokali przy ul. Kołobrzeskiej 7 A i Al. Piłsudskiego 52. Nie wiemy za bardzo co spowodowało tak nagły zwrot. Być może ktoś mądry i jednocześnie władny poczytał naszą stronę. Potwierdzałoby to sens istnienia strony i uprawianej tu publicystyki. Jest nadzieja … Może nasz kraj nie jest jeszcze do końca republiką bananową lub Rosją, czy Białorusią, gdzie notable takie jak Barańskie mogą bezkarnie kraść na potęgę.  

     Czekamy na dalszy rozwój wypadków. O wszystkim będziemy na bieżąco informować.

   W artykule z 16.02.2021 r. „Kto zapłaci za piony mokre ?” podaliśmy numery ksiąg wieczystych lokali użytkowych przywłaszczonych przez Barańskiego i jego Marysię.  Tak jak wtedy napisaliśmy - każdy spółdzielca może się nauczyć czytać księgi wieczyste nieruchomości, które  spółdzielni ukradziono. Każdy spółdzielca może też kontrolować nieruchomości, które są właśnie w trakcie kradzieży – Żołnierska 19 A. Podajemy poniżej księgę wieczystą „matkę” powyższej nieruchomości. Mogą się w niej w przyszłości pojawiać informacje o wydzielonych lokalach i numerach ich ksiąg wieczystych – no chyba, że Barański i jego mafia pójdą siedzieć i nie zdążą dobiec do swojego ulubionego notariusza.

    Dobra informacja jest taka, że w KW jak na razie nie widać transakcji i wpisów o lokalach wyprowadzonych z majątku spółdzielczego. 

Numer księgi wieczystej Żołnierskiej 19 A - OL1O/00117938/0

    Zachęcamy do codziennej analizy w rządowej przeglądarce. Pilnujmy naszego majątku przed złodziejami ! Wystarczy wpisać powyższe oznaczenie księgi wieczystej:

https://przegladarka-ekw.ms.gov.pl/eukw_prz/KsiegiWieczyste/wyszukiwanieKW?komunikaty=true&kontakt=true&okienkoSerwisowe=falsefalse

Numer działki ewidencyjnej Żołnierskiej 19 A - 286201_1.0075.69/18.

Obraz działki z rosnącym na rzecz spółdzielczych złodziei budynkiem:

https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?identifyParcel=286201_1.0075.69/18

 

Maciej Janowski

 

 

 

 

 

Gościmy

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziny

Odwiedziło Nas 1129566

Kubik-Rubik Joomla! Extensions