55 lat Pojezierza

Oto co znaleźliśmy na jakiejś niszowej lokalnej stronie:

http://www.olsztyn24.com/co_gdzie_kiedy/?p=2

 

 Co? Gdzie? Kiedy?

Propozycje olsztyńskich instytucji kulturalnych »

 

Filharmonia Warmińsko-Mazurska | Olsztyn, ul. Głowackiego 1

» Jubileusz 55-lecia SM „Pojezierze” «

Rozpoczęcie: Piątek, 30-11-2012 o godz. 18:00, Zakończenie: Piątek, 30-11-2012 ok. godz. 21:15

Program jubileuszu 55-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej „Pojezierze” w Olsztynie:

 

Część oficjalna (godz. 18.00):

 

» uroczyste otwarcie obchodów 55-lecia SM Pojezierze w Olsztynie

» fotokast – wizualizacja Spółdzielni Mieszkaniowej Pojezierze (ostatnie 5 lat)

» wystąpienia władz SM Pojezierze i gości zaproszonych

» wręczenie odznaczeń i wyróżnień

 

Część artystyczna (ok. 18.45):

 

» koncert Zespołu „Czerwony Tulipan”

» koncert Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej.

 

       Prezes Barański zapomniał zaprosić spółdzielców. Biedak ma tyle pracy, że po prostu zapomniał. Okazał ubolewanie i prosił o pomoc w powiadomieniu spółdzielców o imprezie. Pomożemy !

 

  W imieniu dr inż. prezesa Wiesława Barańskiego serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych członków SM Pojezierze wraz z rodzinami do wzięcia udziału we wspaniałej jubileuszowej zabawie. Będą piękne piosenki o Olsztynie (Olsztyn Kocham...) oraz koncert Orkiestry Symfonicznej. Z okazji 55-lecia SM Pojezierze każda Pani dostanie ładny kwiatek, a każdy Pan kalendarz z ładnymi Paniami. Każdy też będzie mógł (nieobowiązkowe, tylko dla naprawdę chętnych) uścisnąć dłoń prezesa, a nawet zrobić sobie z nim zdjęcie. Dla wszystkich też kawałek jubileuszowego tortu, a dla dorosłych lampka prawdziwego szampana. Zapraszamy też naszych małych milusińskich – dla nich, oprócz powyższego, także kinderbal prowadzony przez animatorki z Akcesu i Agory.    

 

Czy powyższe może być prawdą?

   Oczywiście nie. To gorzki żart. Barański robi takie imprezy dla lansowania samego siebie za pieniądze spółdzielców. Jacyś spółdzielcy to dla niego zwykły plebs i nie będzie z nimi nic świętował. Koleś wydaje setki tysięcy złotych na gazetki spółdzielcze i stronę internetową, ale do informowania o takich imprezach nie zamierza ich wykorzystywać. Impreza jest trzymana w tajemnicy. Mają na nią przyjść tylko wybrani notable przed którymi Barański będzie mógł pobrylować. W 2007 r. prezes na takie brylowanie na 50-lecie spółdzielni wydał 123.377 zł (patrz artykuł „50-lecie SM Pojezierze”). Za te pieniądze był w 2007 r. spektakl w Teatrze Jaracza. Mija 5 lat, jest mało okrągła rocznica 55 lat, i koleś urządza kolejną fetę. Tym razem to już ogromna Filharmonia, topowy zespół i orkiestra symfoniczna. Tak oto megaloman (bo przecież nie meloman) Barański robi koncert na własną cześć. Ten koncert to już nie będzie koszt jakieś marne 123 tys. zł. Po raz kolejny okradnie się spółdzielnię i na jeszcze większe pieniądze.

  Poniżej przedstawiamy wyobrażenie o świętujących za pieniądze spółdzielców notablach z władz SM Pojezierze.

        

   Apelujemy do wszystkich osób publicznych o zbojkotowanie tej imprezy, w dowód solidaryzmu ze skromnie żyjącymi mieszkańcami SM Pojezierze, których pieniądze trwoni się na takie „dworskie uciechy” !

 

  Apelujemy do wszystkich mieszkańców SM Pojezierze o przybycie pod budynek Filharmonii i okazanie swojego niezadowolenia z takich praktyk !

 

Media piszą. Uzupełniamy  linki:

Gazeta Wyborcza art. http://olsztyn.gazeta.pl/olsztyn/51,35189,12943147.html?i=0

Gazeta Wyborcza forum http://forum.gazeta.pl/forum/w,64,140788435,,Spoldzielczy_jubel_dla_wybranych_Mieszkancy_ob_.html?v=2 

http://www.olsztyn.com.pl/wiadomosc,47240,-prezes-spoldzielni-lansuje-sie-za-nasze-pieniadze!-.html?dodany=1#kom

alt

alt

Gościmy

Odwiedza nas 323 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziny

Odwiedziło Nas 1127236

Kubik-Rubik Joomla! Extensions