Mieszkanka dla swojaków II

08-03-2013

Mieszkanka dla swojaków II

      Jeżeli ktoś myślał, że nowy blok przy ul. Kołobrzeskiej jest jednorazowym skokiem na kasę Barańskiego i spółki, to się grubo mylił. Grabienie gruntów spółdzielczych trwa nadal. Każdy z olsztynian zauważył już dawno (jesień 2012 r.), że oto przy skrzyżowaniu ul. Dworcowej i ul. Piłsudskiego powstaje nowy blok. Oczywiście, można się było domyślać jaki jest klucz rozdziału mieszkań i jaka ich okazyjna cena dla wybranych. No, ale pozory jak zwykle trzeba zachować. Dlatego też na dzień 26.02.2013 Barański r. zarządza danie ogłoszenia na reżimowej stronie SM Pojezierze, w temacie możliwości kupna mieszkań:  

 

„Nowoczesna architektura i wysoki standard wykonania. To cechy najnowszej inwestycji Spółdzielni Mieszkaniowej „Pojezierze” w Olsztynie, która zaprasza osoby zainteresowane do nabycia odrębnej własności lokali mieszkalnych w rozpoczętym budynku przy al. Piłsudskiego. W nowym pięciokondygnacyjnym budynku znajdzie się 20 mieszkań o powierzchni od 47 do 80 metrów kwadratowych. Do każdego mieszkania przypisane są miejsca postojowe w garażu podziemnym. W budynku znajdować się będą 2. windy obsługujące od garażu podziemnego do IV piętra, wyposażone w monitoring zapewniający bezpieczeństwo użytkowania. Jak już wspomnieliśmy, budynek będzie cechowała nowoczesna architektura oraz wysoki standard wykonania i wykończenia. Głównym elementem przeszklonej, eleganckiej elewacji będzie pokrycie z piaskowca. Planowany termin zakończenia inwestycji: IV kwartał 2013 r. Pierwszeństwo przy nabywaniu lokali przysługuje członkom Spółdzielnie Mieszkaniowej „Pojezierze”. Oferty należy składać pisemnie w biurze spółdzielni przy ul. Kołobrzeskiej 13, pok. 117. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (89) 537-33-15.

     Wielu zainteresowanych powyższą ofertą, natychmiast po ukazaniu się ogłoszenia, zadzwoniło do SM Pojezierze na nr  89 537 33 15. Niestety ! Straszne rozczarowanie - już jeden dzień po ukazaniu się oferty 17 mieszkań jest sprzedanych ! Pozostają 3 , w tym jedno wybrakowane, bez balkonu. Ponadto w słuchawce nie słyszymy jakiejś miłej pani, która zachęcałaby nas do kupna mieszkania. Niestety, nie sposób poczuć się klientem, o którego zabiega sprzedawca. Rozmawiamy z jakimś wstrętnym indywiduum, które ze swoim głosem, intonacją i obcesowością nie sprzedałoby nawet pietruszki na bazarze – nie mówiąc o mieszkaniu. Po paru dniach dzwonimy znowu. Niemiła pani już nie odpowiada. Nikt nie odpowiada. Telefon milczy !

 

Żeby nie przedłużać opowieści - scenariusz (napisany przez super cwaniaka Barańskiego) jest jasny: budujemy kolejny blok, w którym podzielimy się mieszkankami. Dla zmyłki zrobimy małą ściemę tj. damy ogłoszenie na www.smp.olsztyn.pl , że niby sprzedajemy mieszkania, a pod telefonem posadzimy koleżankę, której daliśmy mieszkanko przy Kołobrzeskiej (wie o co chodzi i wie jak spławiać frajerów). Mieszkanka po super cenie dzielimy według wcześniej ustalonych zasad tj. dla samych swoich.

http://olsztyn.gazeta.pl/olsztyn/1,48726,12753913,Pojezierze__Rzucamy_miastu_architektoniczna_rekawice.html

Temat będziemy kontynuować ...

Gościmy

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziny

Odwiedziło Nas 1129566

Kubik-Rubik Joomla! Extensions