Powracające oferty mieszkanek

14 czerwca 2014 r.

Powracające oferty mieszkanek

Po zidentyfikowaniu w 2013 r. ofert sprzedaży mieszkań przy ul. Kołobrzeskiej 7a przez nas, express.olsztyn.pl, jak i TVN stało się coś dziwnego – oferty znikły z internetu. Pisaliśmy o tym rok temu.

linki:

Cwaniaki dorabiają się na SM Pojezierze http://pojezierze.vot.pl/index.php/archiwum/2013/46-cwaniaki-dorabiaja-sie-na-sm-pojezierze

Kołobrzeska 7a – znikające oferty http://pojezierze.vot.pl/index.php/archiwum/2013/40-kolobrzeska-7a-znikajace-oferty

Nie przestajemy monitorować internetu i biur pośrednictwa. No cóż okazuje się, że cwaniaczki spółdzielcze uznały, że już sprawa „przyschła” i już czas powrócić do realizacji biznesu ich życia tj. sprzedaży z potężnym zyskiem.

link do aktualnej oferty + zrzut ekranu:

http://otodom.pl/centrum-ciche-komfortowe-z-miejscem-parkingowym-id28056151.html

http://otodom.pl/mieszkanie-olsztyn-centrum-54,30m2-2-pokoje-320000-pln-id28085431.html

alt

alt

Powyższa oferta przypomina nam mieszkanko pokazywane w TVN „Uwaga”.

http://pojezierze.vot.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=195&Itemid=230

Udało się wówczas dziennikarzowi TVN wejść do środka kamienicy wybrańców i tego mieszkania i odbyć pouczającą rozmowę z pośrednikiem nieruchomości, jak i rozmowę telefoniczną z panią właścicielką. Z powyższych rozmów wynikało, że pani jest zwykłą handlarą nieruchomościami w opcji „kupuję tanio”, „sprzedaję drogo”. Kupno tanio zapewnił jej - zapewne dobry – znajomy Barański. Ciekawe jakie mogą być ustalenia co losów zysków, z tak jak powyżej sprzedanych mieszkań ?

Ci wszyscy „szczęśliwi nabywcy” zapewne uważają, że kupno tanio od SM Pojezierze to nie ich problem. Ale mogą być w poważnym błędzie. Z naszego punktu widzenia uczestniczą w zorganizowanej grupie przestępczej, która pozbawia SM Pojezierze cennych gruntów za bezcen. Co do szefa tej grupy, to obstawiamy takiego jednego. Ci w/w szczęśliwi jedno już mają pewne – składanie fałszywych zeznań. W śledztwie, które w tematach mieszkań prowadzi obecnie Prokuratura Okręgowa w Słupsku, zgodnie zeznali, że wszyscy przypadkowo dowiedzieli się o sprzedaży mieszkań i przyszli w pierwszym dniu o 5 rano ! Po prostu byli pierwsi w kolejce ! Także synom prezesów udało zająć dobre miejsce w porannej kolejce. Powiadają, że przysłowia są mądrością narodów, bo każde ma w sobie ziarnko prawdy – a więc: „kto rano wstaje temu Pan Bóg daje”.

Jeszcze wspomnienie z czasów sprzedaży mieszkań. Znamy z pierwszej ręki relację pani, która jest wieloletnim członkiem SM Pojezierze i chcąc polepszyć sobie warunki mieszkaniowe była zainteresowana kupnem mieszkania przy ul. Kołobrzeskiej 7a. O dziwo udało jej się wejść do gabinetu najjaśniejszego prezesa Barańskiego. Barański powiedział jej, że nie może ona kupić tam mieszkania, bo te są przeznaczone dla zasłużonych członków spółdzielni. Czym się zasłużyli dla SM Pojezierze członkowie bandy nabywców mieszkań ? Nie wiemy. Może Barański nas oświeci ? I jeszcze jedno wspomnienie. Podczas tegorocznego Walnego Zgromadzenia zapytano Barańskiego: czy to prawda, że kupił sobie tanio cały parter nowej kamienicy przy ul. Piłsudskiego. Co odpowiedział ? Nic. Ma w Agorze taką kanciapę i po prostu do niej uciekł w trakcie pytania. A mógł przecież odpowiedzieć, że powyższe kupił taki jeden z zasłużonych dla spółdzielni, który w szczególności upodobał sobie grabienie jej gruntów. A teraz news dla Barańskiego – te twoje nabytki przy ul. Piłsudskiego także monitorujemy i jak wydaje ci się, że przyjdzie czas, że sobie fajnie sprzedaż z zyskiem lub fajnie wynajmiesz za fajny czynsz, to jesteś w poważnym błędzie.

Śledztwo ws. mieszkań trwa. Wierzymy, że Prokuratura w Słupsku będzie bezstronna. Odnośnie wszystkich spółdzielczych cwaniaków - na czele z tzw. władzami spółdzielni – wierzymy, że kolejna dla nich propozycja mieszkaniowa będzie wyglądała tak jak poniżej:

alt

Gościmy

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziny

Odwiedziło Nas 1129566

Kubik-Rubik Joomla! Extensions