55 lecie SM Pojezierze

7 sierpnia 2013 r.

 

55 lecie SM Pojezierze

 

    Na Walnym Zgromadzeniu 2013 r. prezes Barański postanowił obrzydzić mieszkańcom naszą akcję protestacyjną pod filharmonią z listopada 2012 r. Protestowaliśmy wówczas przeciwko prezesowi królowi słońce, który za spółdzielców pieniądze zaspokaja swoje żądze – dodamy bardzo niskie żądze.

http://pojezierze.vot.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=173&Itemid=208

 

    Co zrobił Barański ? Na zebraniach Walnego Zgromadzenia prezentował nasze zdjęcie w trakcie protestu i okraszał je charakterystycznymi dla siebie wyrazami pogardy. Powyższe znajdowało wsparcie w postaci wycia i buczenia wiernych żołnierzy Barańskiego-pracowników SM. Jak ktoś z innych uczestników WZ stanął w obronie nas i naszych intencji, to oczywiście też zaliczył pogardliwą tyradę satrapy.

 

    Ale, ale ! Właśnie zbliża się kolejna okrągła rocznica spółdzielni (56 l.).

 

  Udało się nam dotrzeć do zaskakujących materiałów i projektów przygotowanych na kolejne huczne obchody. Jak widać prezes korzysta z wzorców wschodnich, ale pojawia się też korona. Na zdjęciach widać też jak, nad wyraz wierni, żołnierze prezesa ćwiczą okazywanie jemu zachwytu. Rodzaj gruntu (lub jego braku) pod nogami nie stanowi. Niestety dla prezesa ilość żołnierzy, po przegranym przetargu śmieciowym, uległa zmniejszeniu. Widać też poniżej rozmach planowanych obchodów – oczywiście ze słońcem w tle. Koszty nie stanowią. Każdy rok, rokiem rekordowych zysków. Coroczny, okrągły jubileusz musi też przyćmić każdy poprzedni.

alt

alt

alt

Czym wożą się prezie. Link do strony: http://temidacontrasm.info/fury-prezesow/

Gościmy

Odwiedza nas 283 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziny

Odwiedziło Nas 1127405

Kubik-Rubik Joomla! Extensions