Pozew ws. opłat za parkingi

2 października 2014 r.

 

Pozew ws. opłat za parkingi

 

Szanowni Państwo

 

Poniżej prezentuję pozew ws. opłat za parkingi społecznie strzeżone złożony w Sądzie Rejonowym w Olsztynie. Żądaniem pozwu jest ustalenie nieważności uchwały rady nadzorczej SM Pojezierze nr 53/13/2014 z dnia 6.08.2014 r., a więc uchwały którą bezprawne opłaty wprowadzono. 

W sprawie reprezentuje nas radca prawny Maciej Janowski.

Na naszej stronie www będziemy informować o przebiegu procesu, a także o wszystkich terminach rozpraw. Zachęcam już teraz wszystkich chętnych do brania udziału w rozprawach sądowych, które są jawne.

 

Ostatnio prezesi parkingów - po raz kolejny - dostali ze spółdzielni od pełnomocnika Hanny Wnorowskiej-Figurowicz pisma wzywające do dostarczenia wykazu użytkowników miejsc parkingowych. Tym razem pani pełnomocnik grozi sądem. Informuję wszystkich, że żądania pani pełnomocnik są pozbawione podstaw prawnych, a grożenie sądem zwykłą bezczelnością. Proszę zignorować te pisma-wezwania i w żaden sposób nie obawiać się jakichkolwiek spraw w sądzie. Ponadto nasz prawnik przygotowuje już odpowiednie pismo wzywające panią pełnomocnik do zaprzestania dręczenia spółdzielców takimi i podobnymi pismami.

 

 

 

alt

alt

alt

alt

alt

Gościmy

Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziny

Odwiedziło Nas 1127236

Kubik-Rubik Joomla! Extensions