Kołobrzeska 7a – znikające oferty

9 maja 2013 r.

 Kołobrzeska 7a – znikające oferty

          Po zidentyfikowaniu ofert sprzedaży mieszkań przy ul. Kołobrzeskiej 7a przez nas, express.olsztyn.pl, jak i TVN stało się coś dziwnego – oferty znikły z internetu.

http://www.express.olsztyn.pl/artykuly/kamienica-wybrancow

http://www.oferty.net/mieszkanie-na-sprzedaz-kolobrzeska-olsztyn-srodmiescie,921820995

http://otodom.pl/mieszkanie-olsztyn-srodmiescie-5670m2-2-pokoje-345000-pln-id17914487.html

http://otodom.pl/nowe-mieszkanie-60m-rozkladowe-przy-parku-garaz-id18185561.html

Forum: http://forum.gazeta.pl/forum/w,64,143706583,,Cwaniaki_dorabiaja_sie_na_SM_Pojezierze_.html?v=2

 

            Zastanawiamy co się stało? Czy cwaniaki już sprzedały i się dorobiły na tym 80 – 90 tys. zł, czy też prezesi Barański, Chodor i Mróz kazali im oferty wycofać ? Raczej to drugie, ponieważ prezes Barański ostatnio w Radio Olsztyn informował, że gdyby jakieś mieszkanie sprzedano to zarząd SM Pojezierze o tym by wiedział, a nic nie wie.

            Obstawiamy więc scenariusz, w którym cwaniakom zrobiło się gorąco i nerwowo kamuflują cwaniackie transakcje. W sumie można się było tego spodziewać. Mamy na tą okoliczność przygotowane zrzuty ekranu ofert sprzedaży i prezentujemy je poniżej.

 

            Trudną rozmowę sprzedawcy mieszkania z prezesem Barańskim wyobrażamy sobie tak:

 

Prezes Wiesław Barańskico wy tam odwalacie z tym sprzedawaniem mieszkań ?

Sprzedawcaależ Wiesiu, przecież miała to być super inwestycja w opcji szybkiego i dużego zarobku !

P.W.Bmiała być, ale sprawa się rypła. Naszepojezierze bez przerwy węszy. Do tego ten express olsztyński i najgorsze – TVN. Nawet olsztyńska Gazeta Wyborcza, która nas często chwali napisała, że jest skandal.

Sprz.no dobrze ale co ja mam w takiej sytuacji zrobić ?

P.W.B.jak to co ?!  Masz natychmiast wycofać ofertę. Już nigdy, żaden dziennikarz jako niby nabywca nie będzie filmował twojego mieszkania.

Sprz. – no to po huk mi te mieszkanie. Co mam z nim zrobić, skoro nie mogę go sprzedać? Przecież dobrze wiesz jak mieszkam, i że nie zamierzam się przeprowadzać do jakiegoś bloku. Czuję się oszukany. Miała być szybka kasa, a teraz mam tanie mieszkanie, które stoi puste, i z którym nie wiem co robić.

P.W.B. – to już twój problem. Zamieszkaj tam np. na pięć lat, po tym czasie sprawa na pewno przyschnie.

Sprz.żartujesz. Mówiłem już, że nie zamierzam mieszkać w jakimś bloku. W takim razie wynajmę studentom.

P.W.B. nie wynajmiesz żadnym studentom. Nie wszyscy kupili mieszkania na handel. Będzie tam mieszkać przewodnicząca Mokra i musi mieć odpowiedni standard i ciszę – o studentach więc zapomnij.

Sprz. – ale jeden z naszych kolesi już szuka najemców: http://otodom.pl/mieszkanie-olsztyn-centrum-60m2-2-pokoje-1500-pln-id18737014.html

P.W.B.o kurcze będzie kolejna afera. Ci z naszegopojezierza ciągle węszą.

Sprz.Wiesiu, a na koniec, jaką mam gwarancję, że - jak mówiłeś- za np. pięć lat sprawa przyschnie tj., jak rozumiem, ci z naszegopojezierza przestaną węszyć.

P.W.B.nie masz żadnej gwarancji.

Sprz.no to ładnie. Ładnie mnie wrobiłeś. Kupiłem tanio do niczego mi niepotrzebne mieszkanie. Jak je zacząłem sprzedawać okazało się, że połowa oglądających to dziennikarze, a druga połowa stwierdzająca, że jednak nie chce mieszkać z cwaniakami (było też coś o burakach). Wiesz co Wiesiu, chyba już lepiej gdybyś te mieszkania uczciwie sprzedał potrzebującym. Miałbyś czyste sumienie, a ja nie przeżyłbym tej wtopy.

P.W.Bjakie sumienie ?

 

alt

alt

alt

Gościmy

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziny

Odwiedziło Nas 1129566

Kubik-Rubik Joomla! Extensions