Policja szuka świadków w sprawie „kamienicy wybrańców”

http://ro.com.pl/policja-szuka-swiadkow-w-sprawie-bloku-dla-wybranych/01124768

Policja szuka świadków w sprawie „kamienicy wybrańców”

alt

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie prowadzą śledztwo dotyczące sprzedaży mieszkań w nowych blokach przy ulicach Kołobrzeskiej i Piłsudskiego.

Śledztwo jest prowadzone w sprawie ewentualnych nadużyć i wyrządzenia znacznej szkody majątkowej na szkodę Spółdzielni Mieszkaniowej „Pojezierze”. Policjanci szukają świadków – mówi sierżant Izabela Niedźwiecka-Pardela z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej.

 

Vm         P

 

O podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez władze spółdzielni Pojezierze powiadomili prokuraturę oponenci prezesa. Twierdzili, że sprzedaż mieszkań w nowych blokach po atrakcyjnych cenach osobom „z kręgu zarządu, rady nadzorczej lub ich znajomych” godzi w interesy majątkowe spółdzielni.

Ale prokuratura nie dopatrzyła się złamania prawa przy sprzedaży lokali w nowym budynku. Posłanka Lidia Staroń, która twierdzi, że pojawiły się nowe okoliczności w tej sprawie, zwróciła się do prokuratora generalnego o wznowienie postępowania. (wchr/as)

KOMUNIKAT POLICJI

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie prowadzą śledztwo w sprawie nadużycia udzielonych uprawnień i wyrządzenia znacznej szkody majątkowej na szkodę Spółdzielni Mieszkaniowej „Pojezierze” w Olsztynie. W związku z tym poszukujemy osób, które do chwili obecnej nie były przesłuchiwane, a były w siedzibie S.M ,,Pojezierze” w Olsztynie przy ul. Kołobrzeskiej 13 w dniu 18 października 2011r. w związku z opublikowanym ogłoszeniem o planowanej budowie bloków mieszkalnych w Olsztynie przy ul. Kołobrzeskiej i ul. Piłsudskiego i złożyły w tej sprawie ustnie chęć złożenia podania o nabycie lokalu mieszkalnego lub takie podanie złożyły w siedzibie spółdzielni.

Takie osoby proszone są o kontakt pod nr tel. 895225647, 895225630 w dni robocze w godzinach 07.30 do 15.30 do dnia 16 maja 2014 r.

Gościmy

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziny

Odwiedziło Nas 1127313

Kubik-Rubik Joomla! Extensions