ARTYKUŁ na czas KORONAWIRUSA

27 marca 2020 r.

 

Artykuł na czas koronawirusa

 

   W dniu 18 października 2019 r. napisaliśmy artykuł „Bohater kontra PREZES”:

 

http://www.pojezierze.vot.pl/index.php/archiwum/2019/231-bohater-kontra-prezes

 

            Nasz Bohater nie żyje.

  „Bohaterski strażak z Olsztyna nie żyje. Od lat nie mógł wyjść z domu, nie doczekał się podjazdu...”

http://gazetaolsztynska.pl/620994,Bohaterski-strazak-z-Olsztyna-nie-zyje-Od-lat-nie-mogl-wyjsc-z-domu-nie-doczekal-sie-podjazdu.html

  Sprawą naszego bohatera żył nawet Beskid Śląski:

 „To smutna wiadomość także dla mieszkańców naszego regionu, którzy dopiero co rozpoczęli zbiórkę na rzecz poprawy jego warunków bytowych. Chcieli wyrazić mu wdzięczność za bohaterski udział w gaszeniu pożaru czechowickiej rafinerii, w którym zginęło 37 osób, niektórzy na jego oczach.”

https://beskidzka24.pl/zmarl-artur-smolski-bohater-z-czechowic/

 

  Sprawą naszego bohatera nie żył prezes Barański. Jego zastępcy Chodor i Mróz, ich przewodnicząca rady nadzorczej Anna Tkacz, jak i cała reszta tej rady, też nie. Oni są od zawsze skupieni na tym jaki jeszcze majątek można by wyprowadzić ze spółdzielni. Tematem na teraz jest wyprowadzanie lokali z inwestycji przy ul. Żołnierskiej 19 A. Nasz bohater źle trafił nie tylko ze względu na powyższe persony. Zły był też moment, tj. czas, gdy powyżsi byli właśnie w najwyższym skupieniu na swoim największym złodziejstwie w historii spółdzielni mieszkaniowych w Olsztynie. 

 

  W czasach koronawirusa bardzo dużo mówimy o trosce o seniorów. A co w czasach przed pandemią ? Z punktu widzenia prezesa Barańskiego i jego kompanów -  NIC. Co to ich obchodzi … Przecież przed nimi ważne zadania dotyczące wyprowadzania nieruchomości.

 

  Z drugiej strony, jak jest potrzeba – porównywalna z podskakiwaniem Barańskiego z agentem Tomkiem na wieczorze wyborczym PIS w 2015 r. - to pieniądze się znajdą. 1000 zł z Waszych pieniędzy spółdzielcy Barański przelał na poniższe:

 

http://pisolsztyn.org.pl/aktualnosci/edukacja/rodzina-wobec-antykultury-konferencja-pod-patronatem-wojewody-i-kuratora-oswiaty-24-marca/

https://ro.com.pl/mvc/patronaty/impreza/457/konferencja-rodzina-wobec-antykultury

 

  A na konferencji same tuzy, osoby całkiem przypominające mentalnie Barańskiego:

https://torun.wyborcza.pl/torun/7,48723,25753422,prof-nalaskowski-ktory-nazwal-osoby-lgbt-gwalcicielami-specem.html?disableRedirects=true

https://www.rp.pl/LGBT/190919224-UMK-Prof-Nalaskowski-przywrocony-do-obowiazkow.html

https://www.fakt.pl/dariusz-oko

 

   Poniżej skan przelewu 1000 zł przekazany nam przez anonimowego pracownika spółdzielni, któremu przy okazji serdecznie dziękujemy.

 

Gościmy

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziny

Odwiedziło Nas 1129566

Kubik-Rubik Joomla! Extensions