PROKURATURA OKRĘGOWA W LUBLINIE - PREZENT POD CHOINKĘ

16 grudnia 2021 r.

 

Prokuratura Okręgowa w Lublinie - prezent pod choinkę

 

   Prokuratura Okręgowa w Lublinie przejęła śledztwa dotyczące wyprowadzania z majątku SM Pojezierze lokali w blokach Kołobrzeska 7A, Piłsudskiego 52, jak i ostatnich przestępstw dotyczących Żołnierskiej 19A. Wybór w/w Prokuratury nie jest przypadkowy. Są oni specjalistami od ścigania przestępców spółdzielczych, co wykazali wnoszeniem aktów oskarżenia do Sądów – pisaliśmy o tym od co najmniej 2 lat. Zasadnym jest przewidywanie, że w sprawach SM Pojezierze będą tak samo skuteczni, a macki Barańskiego do Lublina nie dotrą.

    Powyższe jest prawdziwym prezentem pod choinkę dla mieszkańców spółdzielni.

   Dla zorganizowanej grupy przestępczej, okradającej spółdzielnię, jest to prezentem także, tyle że na odwrót.

    Do grupy należą:

   Prezesi Wiesław Barański (wraz z żoną Marią), Roman Chodor oraz Andrzej Mróz. Ponadto członkowie rady nadzorczej SM Pojezierze Anna Tkacz – przewodnicząca, Lila Barbara Kuczwalska - zastępca przewodniczącej, Krystyna Kwiatkowska – sekretarz, Jadwiga Serowik - przewodnicząca komisji rewizyjnej, Kazimierz Zakrzewski - przewodniczący komisji technicznej, Bolesław Czapiewski, Maria Żywicka, Józef Nakonieczny, Barbara Żuromska, Anna Skokowska, Bożena Wrzeszcz – Zwada, Ryszard Kamiński, Halina Juchniewicz, Krzysztof Sekściński, Marek Chodań. Do powyższych należy dołączyć historycznych członków rady (na czele z Olgą Mokrą), którzy wsławili się wyprowadzaniem lokali w latach 2012-2015.

  Opisywany, hojny prezent dla powyższych będzie asumptem do świątecznej zadumy, refleksji nad własną chciwością i konsekwencji z tego wynikających. Święta mogą być nie do końca udane … Powyższej zadumy życzymy także wszystkim lokatorom z Kołobrzeskiej 7 A oraz wszystkim cwaniakom, których Barański i jego banda zapisali na kupno mieszkań przy Żołnierskiej 19 A.

 

https://radioolsztyn.pl/sm-pojezierze-pod-lupa-prokuratury/01610897

 

 

 

Gościmy

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziny

Odwiedziło Nas 1129566

Kubik-Rubik Joomla! Extensions